8 Nisan 2016

Otomatik Veri Toplama Sistemleri

KOAMTAC ın görevi basittir, kullanımı kolay, rekabetçi fiyatlara sahip, bluetooth mini barkod okuyucuların en iyisini üretmek. RFID ve mPOS (Mobile POS) opsiyonları ile firmaların verimliliğini arttırır, zamandan tasarruf etmelerini sağlar, maliyetleri düşürür.

A sınıfı mühendislerden oluşan bir ekip tarafından desteklenen KOAMTAC,  Bluetooth barkod okuyucu teknolojisi pazarında şirketin liderlik statüsünü korumak için yenilik ve mükemmellik arayışını her zaman sürdürür. KDC Bluetooth barkod okuyucuların 2002 yılındaki üretimi pazarda bir devrim niteliği taşımaktadır. Mühendis ve mucit kimlikleri bulunan, Koamtac’ın kurucusu Dr. Hanjin Lee, KDC mini barkod okuyucularda kullanılan teknolojilere ilişkin birçok patente sahiptir.  Koamtac ürünleri, mini barkod okuyucular pazarında Apple ürünleri ile birlikte çalışabilen ilk okuyuculardır.

Söz konusu teknoloji yıllar içinde aralarında perakende, lojistik, sağlık, konuk ağırlamanın da bulunduğu bir çok pazarda gelişme göstermiştir. KDC bluetooth barkod okuyucuların gelişiminde, söz konusu pazarlarda akıllı telefon ve tablet kullanımının arttırılmasına yönelik destek sağlayacak stratejiler daima ön planda tutulmuştur. Koamtac ürünlerinin çok yönlü tasarımı, akıllı cihazlarda çalışacak uygulamalara ve çalışma alanlarına destek olacak nitelikler taşımaktadır.

Bütün KDC Bluetooth barkod, RFID okuyucular ve mPOS ürünleri üniversal seviyedeki bütün mevcut teknoloji platformlarına uygundur ve iOS, Android ve Windows tabanlı cihazlar ve uygulamaları ile sorunsuz kullanım sunar.