8 Nisan 2016

Kurumsal Mobilite Yönetimi

1995 yılından bu yana mobilite yönetimi odaklı çözümler üreten SOTI firması kurumsal mobilite yönetiminin lider firmalarındandır. Stratejik fonksiyonları bakımından yapılan değerlendirmelerde en iyi çözümler arasında gösterilmektedir. Bu nedenle birçok dünya markası global firma mobilite yönetiminde SOTI Mobicontrol’ ü tercih etmiştir. 170 ülkede milyonlarca mobil cihazın yönetimini, yalnızca istenen amaçlar için kullanılmasını, takibini, güvenliğini ve uzaktan desteğinin verilmesini sağlamaktadır. Ayrıca SOTI, Türkiye ofisi bulunan (SOTI Türkiye) tek kurumsal mobilite yönetimi çözüm sağlayıcısıdır.

SOTI MobiControl, bir Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) çözümüdür. Mobil güvenlik ve cihaz yönetimi sağlam bir temel üzerine inşa edilmiş olup , gelişmiş EMM özellikleri sunar; uygulama yönetimi, içerik yönetimi, location servisleri ve uzaktan yardım ve daha fazlası. Gelişmiş güvenlik özellikleri ile mobil cihaz kullananları ve bunları nasıl kullandıkları üzerinde tam kontrol sağlamanıza imkan verir. SOTI cihazdaki tüm veriler ya da cihaz ile şirket sunucuları arasındaki trafiğin özel ve güvenli olmasını sağlar.

SOTI mobilite yönetiminin karmaşıklığını azaltıyor. SOTI MDM tüm mobil cihaz üreticisi ve işletim sistemleri ile uyumludur. SOTI hızlı dağıtım özellikleri ile çalışanlarınızın cihazlarına daha hızlı, daha az hata ve daha az çaba ile ulaşın. Güçlü ve sezgisel arayüzü ile tek bir bölme aracılığıyla yüzlerce cihazı hatta binlercesini yönetmek çok kolay. Mobil pazar değişiklikleri ve yeni teknolojiler, yeni cihazlar ve sunulan yeni özellikler olarak, SOTI kanıtlanmış bir EMM çözümü ile size destek olacaktır.


 Ücretsiz 30 Gün Deneme